Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dedem Ticaret ve Home Textile firması 1990 yılından bu yana kaliteli ve lider bir biçimde geçirmiş olduğu ticaret serüvenine, gelişmekte olan internet ortamında da online pazara dahil olarak e-ticaret sitesiyle yerini almış bulunmaktadır.

Evimsen.com İç giyim, ev tekstili, bebek, bayan ve erkek giyim olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarını sanal alışveriş dünyasına taşıyarak, farklı ve kaliteli ürün çeşitleriyle zevkli, bilinçli, kaliteyi seven ve önem veren tüketicilere hizmet vermek amacıyla 2015 yılında faaliyete geçmiştir.

Dedem Ticaret olarak EvimSen.Com’da; ürün portföyümüzü Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen markalarının en beğenilen modellerini dikkatle seçerek oluşturduk. En iyileri tek bir adreste toplamak ve sanal alışverişin getireceği tüm kolaylık ve karlılığı müşterilerimize aktarmayı amaçladık. Bizi farklılaştıran geniş ürün ve marka seçeneklerimiz müşteri odaklı satış ve sonrası hizmetlerimiz ve Türkiye’nin her yerine bir tıklama kadar yakın oluşumuzdur. Müşterilerimizin, hakları ve güvenli alış verişi temel önceliğimizdir.

Müşterilerimizle kurduğumuz açık ve etkili iletişimle hizmet kalitemizi arttırmak ve satış sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini maksimize etmeyi amaçlıyoruz. Karar ve eylemlerde yalnızca sezgilere duygulara ve deneyimlere değil güvenilir nesnel bilgilerin derlenip kullanılmasına önem ve öncelik veriyoruz. Müşterilerimizin istek öneri ve şikayetlerine duyarlılık gösteriyoruz. İş mükemmelliğini hedefleyen kalite anlayışımızla işi ve iyileştirmeyi bir bütün olarak görüyoruz. Taze bilgi ve bakışla yenilikçiliği temel alarak iyileştirme ve gelişimi sürekli kılmak istiyoruz.

Sanal alışveriş dünyasının bir parçası olarak sektöründe kalitenin ve güvenin tek adresi olmayı hedefliyoruz. EvimSen.Com, Dedem Ticaret ve Home Textile firmasının e-ticaret sitesi olup, mağazadan ve tedarikçilerden direkt olarak sizlere ulaşmaktadır. ​

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.