Yaz günlerinin serinleten yüzü Taç Pike Takımları

Yaz günlerinin serinleten yüzü Taç Pike Takımları

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Taç Pike Takımları Ev tekstili sektöründe Türkiye’nin önde gelen üretici firması olan Zorlu Holding markası ile son teknolojileri kullanarak sizlerin evinde buluşmaya devam ediyor.  Zorlu Holding bu sektör genelinde son zamanlarda Ar-ge projelerine büyük yatırımlar yaptı. Taç; lisanslı gruplarında gece karanlıkta parlayan özel nevresim kumaşları ve kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Perde tasarımlarıyla da sektörde adını bir kez daha ön plana çıkardı. 2017 yaz koleksiyonununda müşteriyle buluşan Taç serin tutan pike takımları. Inova serisi şimdiden müşterilerden olumlu dönüş aldı. Bu yenilikle birlikte sektörde önemli bir öncülük yapan Taç, diğer firmaları ne derece etkileyeceği ise merak konusu.

Taç Inova serisi serin tutan pike takımlarının size özel fiyatlarını ve özelliklerini ise EvimSen internet sitemizden inceleyebilirsiniz. Yine sitemiz üzerinden kredi kartlarına 3 taksit ve ücretsiz kargo seçenekleriyle de satın alabilirsiniz.

TASARIMIYLA HER ZAMAN FARKLI

Sadece Türkiye’de değil Dünya piyasasında da büyük bir pastanın sahibi olan Taç, ev tekstilinde Zorlu Holding’in her zaman en yukarıda hedefleri olmasını beklediği bir markasıdır.

Taç pike takımı gibi her sezon damga vuran ürün gruplarıyla Taç Style bir araya geliyor. Ünlü ve moda anlamında adından çokça bahsettiren tasarımcı Ezra ve Tuba, pek çok desende olduğu gibi nevresim takımları grubunda da büyük başarı yakalamıştır.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Yazar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir